Zopar dnesnych postrehov:
dnes o 13:40 sa za zastavkov SAV pokazil 4848 na linke 81. Hradil ho pravdepodobne 3604.
Vyprava:
37: 1004/1, 1065/6, 1013/7
21: 1203, 1403
43: 3632/1
30: 3519, 3193
63: 1321
93: 4836/1, 4400/11
212: 6619/6, 6622/5
to je vsetko
dnes o 13:40 sa za zastavkov SAV pokazil 4848 na linke 81. Hradil ho pravdepodobne 3604.
Vyprava:
37: 1004/1, 1065/6, 1013/7
21: 1203, 1403
43: 3632/1
30: 3519, 3193
63: 1321
93: 4836/1, 4400/11
212: 6619/6, 6622/5
to je vsetko
Myslim, ze to nejaky dovod musi mat, potom by mozno nevychadzali prestavky pre vsetkych vodicov, alebo by nevychadzali prejazdy na 31.
gypista
Mam este otazky, ale uz nie k systemu 31,39.
a) Ak prestupujem a podla CP by mal stacit 60min. listok (aj s najhorsim prestupom) tak mozu ma revizori potrestat, ak mi vyprsi listok (napr. kvoli zapche) ?
b) 1.11.2003 som stikol listok na 1512 (39) a ako kod zastavky bol uvedeny 0000. Preco nevypisoval ani na displeji tie zastavky, kedze ten autobus aj mimo sviatkov vs. svatych jazdi na linke 39?
c) Jednu moju znamu chytili revizori a ona im poskytla udaje. Ale ona sa nezdrziava na trvalom bydlisku. Co v takom pripade? Ako ju potrestate ?
d) Casto sa Vam stava, ze na vozoch je zly datum?
Raz sa mi stalo, ze som mal datum a den dopredu.