Darro> to je 2. stupen od "traktoristov". ;-P
Myslim, ze to nejaky dovod musi mat, potom by mozno nevychadzali prestavky pre vsetkych vodicov, alebo by nevychadzali prejazdy na 31.

gypista
Servus, vysvetli mi prosim Ta preco je ten system dobry. To uznavam, ze mimo spicky to funguje idealne a treba pochvalit autora tohto systemu.
Ale ako som pisal v #15892 su dva autobusy skoro prazdne(max 20 ludi).
Preco nemozu vodici odchadzat v takom poradi v akom prisli?