Reply on: gypista #15916:
Jaaj
Myslim, ze to nejaky dovod musi mat, potom by mozno nevychadzali prestavky pre vsetkych vodicov, alebo by nevychadzali prejazdy na 31.
Myslim, ze to nejaky dovod musi mat, potom by mozno nevychadzali prestavky pre vsetkych vodicov, alebo by nevychadzali prejazdy na 31.


ten 2809 na tu 83/4 prisiel az vecer
: 3604/3.
M: 2809/4
d3k0