Reply on: Vlk #15313:
27O3 mas to iste ako 3630 (zlta na bokoch, ale spodok, predok a zadok ostali zeleno biele a vyzera to fakt hnusne
)btw. mne budu draciky chybat ...
)
Dnes už nie je - má tiež žltú reklamu. Ale zpredu ostala celá zelená
. TBC
Lebo niekde dole som cital, ze v ktorychsi autobusoch si vodici z vlastnej iniciativy tepuju sedacky, tak som sa toho chytil.


d3k0
Re #15293 Martin:
Re #15297 Darro:
Hehe, dakujeeem, ani som necakal, ze to bude mat az taku pozitivnu odozvu
Inak, hlasim, ze prace na novej zastavke 31, 39, 78 a 512 (PRECO STALE NIE AJ 513???) na Trnavskom myte pokracuju velmi dobre. Som len zvedavy, co spravia s hodinami na tyci, ktore su teraz na mieste buduceho nastupista. Ak tam zostanu, asi budu zavadzat cestujucim, takze mozno by ich bolo dobre presunut kusok vedla.