Neo: neviem naco narazas. Ja netrpim rozdvojenim osobnosti
Co sa tyka teplomerov, nevidel som, ale za to asi 10x som videl, ze v 6607 nie su akosi namontovane tie displejiky...

Dnes už nie je - má tiež žltú reklamu. Ale zpredu ostala celá zelená
. TBC
qwix
btw. mne budu draciky chybat ...