Reply on: Darro #15304:
OK, tak pochvala dielenskym alebo niekomu z vozovne, proste tomu, kto sa postaral o to, ze som si po dlhom case v Ikaruse 435 sadol.
Lebo niekde dole som cital, ze v ktorychsi autobusoch si vodici z vlastnej iniciativy tepuju sedacky, tak som sa toho chytil.

Darro
Dnes na linke c.93/7 rano jazdil ZV-4845.
Teraz na linke c.93/3 jazdi opat ZV-4845.