Reply on: Darro #15304:
OK, tak pochvala dielenskym alebo niekomu z vozovne, proste tomu, kto sa postaral o to, ze som si po dlhom case v Ikaruse 435 sadol.
Lebo niekde dole som cital, ze v ktorychsi autobusoch si vodici z vlastnej iniciativy tepuju sedacky, tak som sa toho chytil.


Neo
tomu blbovi v bratislavsku by som nieco povedal!
btw nehoda na dvojprudovej lamacskej, kolony po OMV! Zdrzanie 10-15 min.
btw. Uvital by som presmerovanie 21 cez dubravku-polianky, resp, cez devin! Autom to trva 5 min, cize busu max. 10min!