Reply on: Z #15291:
Re #15293 Martin:
Re #15297 Darro:
Hehe, dakujeeem, ani som necakal, ze to bude mat az taku pozitivnu odozvu
Beriem to ako povzbudenie do dalsej prace 
Inak, hlasim, ze prace na novej zastavke 31, 39, 78 a 512 (PRECO STALE NIE AJ 513???) na Trnavskom myte pokracuju velmi dobre. Som len zvedavy, co spravia s hodinami na tyci, ktore su teraz na mieste buduceho nastupista. Ak tam zostanu, asi budu zavadzat cestujucim, takze mozno by ich bolo dobre presunut kusok vedla.


COLOR
btw. dnes rano isla ista L3 na -6