Ad.d3k0
Vyjadrujem uznanie k praci nasho webmajstra-opat raz dokazal vysoku uroven a profesionalitu svojej prace. Nech sa mu aj nadalej dari-tak, ako aj imhd.
:o)
Vyjadrujem uznanie k praci nasho webmajstra-opat raz dokazal vysoku uroven a profesionalitu svojej prace. Nech sa mu aj nadalej dari-tak, ako aj imhd.
:o)


COLOR
Re #15268 neo: Be-be, ja som mal posledny... ;-P Len som z toho * videl