Discussion Forum › Operations Forum

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: zzuzu #149778:
Choďte pešibusom, ak nestačí 61 ?
Reply on: TomJ #149774:
Mna by predovsetkym zaujimalo ako to posunovanie riesi zakonik prace. Lebo standardne pracovne prestavky musia byt suvisle a clovek musi mat moznost ju celu stravit niekde prec. V beznom zamestnani by bolo neprijatelne aby zamestnanec v polke pracovnej prestavky musel prist spat na pracovisko na jednu minutu. Zaujimalo by ma, ci ma na toto doprava nejaku vynimku, alebo sa to proste porusuje.
Dobrý deň, preboha robte už niekto niečo stou linkou č.61.. to čo sa tam vozí? Chudáci vodiči ale i cestujúci.. chodím 61 každodenne min 2x za den ale v poslednej dobe hlavne v ranných hodinách sa to nedá vydržať nehovoriac o tom, že si platím tú cestu bojím sa tam normálne nadýchnuť. Preboha
Reply on: Marek1978 #149776:
Sorry, uz som si vsimol...
Reply on: Error 0x007 #149775:
staci citat oznamy na hlavnej stranke. Je to tu uz niekolko dni.
Pred chvilou videny spoj L88 na Prievozskej smerom von z mesta, asi na Pristavny Most. Stalo sa nieco na Apollo?
Reply on: ivanbuto #149770:
No pekne, predpokladám, že vodiči z toho nie sú nadšení.
A ešte mám jednu otázku k povinným prestávkam. Ak musí vodič električky každých 8 minút posúvať súpravu v obratisku, tak čas, ktorý strávi posúvaním sa mu zarátava do času prestávky alebo nie?
Reply on: KORAK #149772:
Pardon omylom som to dal sem. Chcel som to dat do vseobecnej diskusie.
Dobrý deň. Zaujímalo by ma akú hodnotu (kolko €) má približne Karosa B 741 CNG v súčastnosti? Len ma to tak zaujíma. Ďakujem. ?
98/2 - 4908
Reply on: TomJ #149766:
Nie je tam žiadna, iba možnosť ísť na WC v budove Drutechna.
Reply on: Peter6607 #149767:
Ja som reagoval na tu 6234.
Reply on: TomJ #149766:
robím v tesnej blízkosti tej konečnej, ale pokiaľ som videl, tak vodiči buď sedia vo vozidle alebo sa prechádzajú po okolí ... ak tam nejaká sociálka je, tak je dobre utajená ....
Reply on: 810zssk #149764:
202/9 poobede 6267.

Nemám záujem rýpať do DPB, ja som s jeho službami dostatočne spokojný.
Ako je to na novej konečnej Mliekarenská so sociálkou pre vodičov? Majú tam niečo alebo existuje iné riešenie?
V kolone na Mileticovej medzi Trnavskou a Zahradnickou tri kusy MBCC, na L50 ZV 1835, teraz Asmn, smer aupark.
Kolony takmer vsade, este aj na moste Apollo smerom do centra...
Reply on: Peter6607 #149746:
Existuje k tomuto incidentu nejaky hodnoverny zdroj? Ak ano, mohlo by to zaujimat media a myslim ze by urcite malo zmysel do tohto rypat, nie je mozne aby jazdili vozy v takom stave.. takze by som rad nieco viac k tomuto nasiel.
Reply on: TeBeCe #149758:
Aspoň že tak, počas leta sa bežne stávalo, že ani z Jasovskej nič nešlo.

Inak vie my niekto povedať, ako je možné, že na tak frekventovanej zástavke ako je Jasovská nie je ani na jednej zástavke dlhé dlhé roky automat na lístky? Voľakedy bola stará mašina aspoň na Žehrianskej, no ta už je pár rokov preč.
Reply on: TeBeCe #149760:
Ved ja nevyplakavam, ja konstatujem, ze uz sa to stava pravidlom. Keby nešlo o časy, keď má tá linka 20min interval (resp. keď nepremáva linka 191). A dispečing ti povie, že vozidlo má poruchu smola.
Tr 6706 ma odtrhnutu snuru od jednej palice, ale momentálne jazdí na L33

Change view

Structure
Order
Posts on page

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.