Reply on: Jano a frenky #14952:
neviem, ci som ti to pisal, ale:- 2013 vypadol z linky 70, neskor ho nahradilo to ZV 2827 co tam mas. To je jeden a ten isty vypadok.
Celkom dobre, ale: Bud posilnit aj ostatne linky alebo ten interval X zredukovat.
pripada mi to ako cestovanie z DNV do oblasti Devina ked nechodi L28.
Ale z vonku tak skutocne vyzera.
Darro
Myslim si ze keby 4.DPA vypravovala linku c.507 tak by to bolo urcite menej najazdenych kilometrov ako ked sa 2xxx musi trepat zo stanice do Juraku...
Alebo je v tom nieco take ze 2.DPA nebude vypravovat svoje vozidla do Vrakune aby ich asi nesfutrovali, co viem tak cez leto je to tam v noci na nocaku extrem...
2.DPA by si mala vypravovat 510 a 515 led ked si to tak vezmeme tak cez den v menovanych lokalitach jazdia vozidla prevazne z 2.DPA. (RACA-VRAKUNA)