frenky> to bude prevodovkou, lebo to robi furt a vsade 
inak, ti vodici co s tym Ekobusom teraz jazdia su uplne super hlavne k cestujucim...to treba pochvalit...dnes na linke 43 hned 3 mile zazitky....ako keby neboli ani z DPB
2813 na 34/5 isiel o 13.34 (na patronke) z mesta so 17 minutovym meskanim, po mensej prestavke v dubravke isiel prazdny smerom do mesta a na patronke sa otocil a bral ludi do dubravky.
2626 na 34/6
volakde na novom moste mal mat vcera nehodu nejaky autobus, boli aj zraneni (info vecernik)
a este vcera ako som uz pisal Janovi ZV 2402 (s milion 500 zaplatami na lavom boku) na 83

inak, ti vodici co s tym Ekobusom teraz jazdia su uplne super hlavne k cestujucim...to treba pochvalit...dnes na linke 43 hned 3 mile zazitky....ako keby neboli ani z DPB

2813 na 34/5 isiel o 13.34 (na patronke) z mesta so 17 minutovym meskanim, po mensej prestavke v dubravke isiel prazdny smerom do mesta a na patronke sa otocil a bral ludi do dubravky.
2626 na 34/6

volakde na novom moste mal mat vcera nehodu nejaky autobus, boli aj zraneni (info vecernik)
a este vcera ako som uz pisal Janovi ZV 2402 (s milion 500 zaplatami na lavom boku) na 83
frenky
2215 na 34/? > nuz 2215/I. vyhorel, tak bol vyradeny, nasledne na to precislili 1205 na 2215/II. a ten siel do plynu a je z neho 2609 a ta je dnes na 61.
Ale s cim si si to pomylil netusim, kedze ani 2315 uz nieje v 2.DPA, myslim, ze je z nej 4216, alebo 4217, ale inak v pohode.