Dakujem za pochvalu
. Tak ta Karosa bola asi 2213. Viem ze zadne ev.c. bolo tak zosuchane, ze ho skoro ani nebolo vidiet
. Tak ta Karosa bola asi 2213. Viem ze zadne ev.c. bolo tak zosuchane, ze ho skoro ani nebolo vidiet
Ale predsa jedna vec, co je nespravna:
Zdenko
Inac spredu do podla mna vyzera ako kamion. Ale nic v zlom. Je to ale poriadne siroke. Jazdil totiz u nas na linke 33, tak som mal moznost si ho pozriet, ale este som sa v nom nevozil. Zevraj to je zadara, aspon to tak pisali na www.ba.imhd.sk.