t3mp: Ale to dost kvalitne popiera potom vyhody casoveho tarifu, kt. spociva v jeho prestupnosti, ale tak co uz...
A este jedna otazka, ked nastupim do busu/eliny/troliku a on stvrdne v zapke, tak mam snad pravo ist az tak daleko ako by platil listok v pripade jazdy podla grafikonu, ci nie?
A este jedna otazka, ked nastupim do busu/eliny/troliku a on stvrdne v zapke, tak mam snad pravo ist az tak daleko ako by platil listok v pripade jazdy podla grafikonu, ci nie?
d3k0
S tym fotenim je to tak, ako napisal TBC. Niekedy sa napriklad stava, ze fotis, vodic sa do teba pusti, a ked sa s nim porozpravas, tak je mily a este ta aj pozve sadnut si do kabiny