Zaujimalo by ma, ako je to mozne, ze na Vinohradoch maju otvorene od siedmej, ale, ani o desat minut pol osmej, tam nemaju listky. Prosim o zaslanie odpovede na adresu: septal@e-zones.sk
(nie je to daleko, da sa to pohodovym krokom stihnut z/na konecnu asi za 5 minut(
a napokon 2514
. Ale ako vidis, 'vdaka' mojej blbosti je to uz nepodstatne :-> .
.
). 191: 1210,1825(1827?),1826,1802.
A chodim tam jazdit na kone 
no fasa no fasa
frenky
Od Postovej som bol vo voze s este 2ma ozratymi typkami. ALE ten vodi sa asi snazil dobehnut chrono, lebo taky rychly prejazd oblukom na Vazovovej nasledne z Vazovovej na Americke. to som este nevidel. Prvy vozen v pohode, ale druhy vzdy tak strasne rychlo potiahol, ze som sa bal, ze mu minimalne zadny podvozok vyskoci. Dost cudne zaskripala vyhybka z tunela ku PKO.