Ja len tak, ze ty furt cosi drhnes na Vysehradskej
. Ale ako vidis, 'vdaka' mojej blbosti je to uz nepodstatne :-> .
. Ale ako vidis, 'vdaka' mojej blbosti je to uz nepodstatne :-> .
. Ale ako vidis, 'vdaka' mojej blbosti je to uz nepodstatne :-> .
.
Proste rodeo.
). 191: 1210,1825(1827?),1826,1802.
no fasa no fasa


si
Re #10772 Darro: myslim ze je vhodne aby 91 a 191 koncili na jednom mieste a myslim ze z dovodov ktore uviedol J je vhodne aby to bolo prave pod novym mostom - aj tak to vela ludi pouziva ako expres na jasovsku.