Reply on: Marcelllooo #97072:
Tie tvoje reci o fackach ma fakt bavia. Myslis ze by som si to nechal? Nemal by som ZIADEN problem ti dat tiez. A budem sa k tebe spravat hociako, nakolko pre mna si len SAD, nehodny toho aby som sa k tebe spraval ako k Bohu.
zakaznik
skoda ze takto nevyzera Molecova"
- (Brno, Klusáčkova) V špičke tam prichádza voz skoro každú minútu, navyše sa tam motajú aj autá. Zaujímavé, že tam to ide a na Molecovej satonedá.