Reply on: S499.1023 #97094:
Pocuj, drzan. Ak si myslis, ze budem trpiet tvoje drze chovanie, si na omyle. Ak si myslis, ze mas pravo chovat sa drzo a druhy ma povinnost to znasat si na omyle.
Ak obhajujes pravo na nevychovanost a drze spravanie naznakom krytia adminom, je to na povazenie o urovni fora, ale mna tym nezastrasis.
S499.1023
Normálni ľudia tu boli dávno pred príchodom akéhosi Merce3l3o-a a budú tu ešte dlho po ňom. Ty medzi tých normálnych nepatríš a NEBUDEŠ rozhodovať o tom, čo na tomto fóre bude alebo nebude prípustné.