Reply on: Marcelllooo #97006:
Ano, reagujem na ludi ktori su mi ukradnuty. Ako by povedal Igorko: Voci blbosti sa bojovat musi, aj ked sa nad nou vyhrat neda.Ano, Marcelllooo ako Boh je pre mna vzor, je teda logicke ze po nom opakujem, ci nie?
Toto je forum o doprave, ak chces riesit toto, kludne, mas k dispozicii moj mail.
Marcelllooo
1. Dopln vyznam uvedenych slov
demagog = ........................
rovnocenny = ........................
2. Vysvetli vyznam ustaleneho slovneho spojenia:
osudova rana
3. Vysvetli ako sa rozpravas s cudzim clovekom.
Potom, ako zvladnes tuto cast porozmyslaj o skutocnosti, ze nie VSETCI su na jednej urovni a porozmyslaj aj o dovodoch tejto skutocnosti.