d3k0: heh, mne sa najviac pacilo "what is bratislava" 
a vobec, co sa stalo na poslednej schodzi? nejake horory? krv? sem s tym, nech viem aj nejaky gossip, hihihi...
Z, co ti urobili?

a vobec, co sa stalo na poslednej schodzi? nejake horory? krv? sem s tym, nech viem aj nejaky gossip, hihihi...
Z, co ti urobili?
Strasne sa mi pacila, a aj ta odstavna plocha v tom kvazi dvore medzi domami. 
Martyk
CeCo,
ty si slepej? Copak nevidíš, že DP už dost let nemalý částky do změny rozchodu investuje? Vždyť je to vidět úplně všude. Na svých stránkách DP dokonce oficiálně oznamuje, že na změnu rozchodu už má připraveno 45,6% tramvajových tratí. To se zatraceně blíží polovině. Prohlídni si někdy pořádně pražce u PKO a možná ti něco dojde.
Papyre,
dvousystémové jsou všechny kočkopsy, které jezdí po elektrifikované železnici. Ty německé mají na železnici 15 kV, 16,7 Hz. Ve městech mají pochopitelně původní napájecí soustavu. Všechny bez problémů přestály změnu frekvence z 16 2/3 Hz na 16,7 Hz. Na 25 kV/50Hz je trafo o dost menší, než na 16,7 Hz, takže to řešit jde. Třísystémová vozidla jsou také zvládnutelná.