Reply on: S499.1023 #95177:
No viac ľuďí mi tvrdilo, že u nás takáto legislatívna prekážka je. Ale čo sa týka vozidiel ako takých, tiež by som ich určite nepovažoval za trvalé riešenie, to má byť jednoznačne koľajová doprava. Ale ako dočasné riešnie to podľa mňa nie je najhoršie a dali by sa použiť aj pri výlukách (keďže tie DPB nedokáže zabezpečiť nejakým rozumným kaliforňan-systémom...).
je spravne.
Valec
Re #95207 S499.1023: ? ? ? Od akej lokomotívy? Od parnej? ? ? ?