Reply on: cestujuci #93100:
U nás je to možné akurát tak s trolejbusovými výhybkami, električkové fungujú na inom princípe.
Fotecky zverejni
Napr. pre take zaznamenavanie tras MHD je GPS navigator striednej triedy nepouzitelny, vysledky su dost otrasne.
Jednoducho tu sa to tak nerobilo a robit asi ani nebude 
JamaVOku
----------------
Inak jak je to s tou dopravou vlastne.
Tak chodia tie eliny vobec ci ne?