Reply on: Ike #90979:
No, minimalne ich nema pod sebou rovnako umiestnenie ako ukrajinska vlajka
A nikdy som nenapisal ze vlajka BSK je v pohode
A nikdy som nenapisal ze vlajka BSK je v pohode
, ta 4 pekne vystihuje integraciu a koordinovanie :)), ale aj 3 je OK. Ta 2-ka ma prvky ukrajinskej vlajky, ktora sa tam nehodi.
vsetky... na urovni, moderne a farebne vystihuju vlajky BSK a BA
nadhera... DPB by si mal brat priklad ?
Solider
Ako sa hovorí, v jednoduchosti je sila a ja som strašne lenivý, tak len tak neoficiálne ?
http://imgs.sk/images/jednoduchostijpg-29841.jpg