Reply on: zakaznik #90993:
zabudas na tych dalsich vyse 300 navrhov, ktore zverejnene neboli...
, 35, 41, 50A, 50B, 57 a 69A.
naozaj bol problem vybrat...
A nikdy som nenapisal ze vlajka BSK je v pohode
810zssk
Na druhej strane, cakal som ze od zaciatku decembra uz bude kampan, ale kedze sa este len hlasuje za logo predpokladam ze sa to dovtedy nestihne.