Reply on: Ik #87459:
Ten príspevok si dlhšie písal, a tak ti vypršalo prihlásenie na imhd pod tvojim nickom. Musel si sa prihlásiť znova, aby si ho mohol odoslať. Text sa ti po tom znovuprihlásení síce nestratil (tak to bolo tuším kedysi), ale "pokazili" sa písmená s diakritikou (neviem prečo).Ja preto, keď dlhšie píšem príspevok na imhd, si ho pred odoslaním vždy kopírujem do "schránky", resp. niekedy pre istotu dokonca aj do Wordu.
Re Molecova: Mňa ešte zaujíma, kedy sa už konečne postaví trolejbusová trať na Patrónke aj v smere na Kramáre...
marian555
Vie mi niekto vysvetlit preco, ked uz chceli setrit peniaze sa na to nevykaslali a nespravili obycajny 1. variant a pre bezpecnost ludi nastavili semafory do inej vlny.
Teoreticky dnesne poobednajsie nastavenie nie je uplne zle. Mam odsledovani skveli priklad (porusujem predpisi a viem o tom ? ) ako sa da zarovno s busom prejst krizovatku potom co vystupite z eliny a bus je vedla vas cakajuc na odbocenie.
Nakolko som si vsimol ze eliny maju nastavene semafory tak, ze ked ludia vystupia maju "hned" zelenu smer KV. Ak popri nej prejdete priecestie rovnakym smerom na KV mate defacto Molecovu prejdenu.
Nasledne dostava bus zelenu na odbocenie, takze auta, eliny smer centrum na Karloveskej stoja a vy zarovno s busom pridete na nastupiste.