Riesenie PRESTUPU MOLECOVA:
Vie mi niekto vysvetlit preco, ked uz chceli setrit peniaze sa na to nevykaslali a nespravili obycajny 1. variant a pre bezpecnost ludi nastavili semafory do inej vlny.
Teoreticky dnesne poobednajsie nastavenie nie je uplne zle. Mam odsledovani skveli priklad (porusujem predpisi a viem o tom ? ) ako sa da zarovno s busom prejst krizovatku potom co vystupite z eliny a bus je vedla vas cakajuc na odbocenie.
Nakolko som si vsimol ze eliny maju nastavene semafory tak, ze ked ludia vystupia maju "hned" zelenu smer KV. Ak popri nej prejdete priecestie rovnakym smerom na KV mate defacto Molecovu prejdenu.
Nasledne dostava bus zelenu na odbocenie, takze auta, eliny smer centrum na Karloveskej stoja a vy zarovno s busom pridete na nastupiste.
Vie mi niekto vysvetlit preco, ked uz chceli setrit peniaze sa na to nevykaslali a nespravili obycajny 1. variant a pre bezpecnost ludi nastavili semafory do inej vlny.
Teoreticky dnesne poobednajsie nastavenie nie je uplne zle. Mam odsledovani skveli priklad (porusujem predpisi a viem o tom ? ) ako sa da zarovno s busom prejst krizovatku potom co vystupite z eliny a bus je vedla vas cakajuc na odbocenie.
Nakolko som si vsimol ze eliny maju nastavene semafory tak, ze ked ludia vystupia maju "hned" zelenu smer KV. Ak popri nej prejdete priecestie rovnakym smerom na KV mate defacto Molecovu prejdenu.
Nasledne dostava bus zelenu na odbocenie, takze auta, eliny smer centrum na Karloveskej stoja a vy zarovno s busom pridete na nastupiste.
Mike
- či tak idú upraviť signálne plány
- bolo by treba zvoliť taký povrch (a podložie trate), aby mohla byť pojazďovaná aj autobusmi a to je zatiaľ v DPB stále nepredstaviteľný problém... (napr. ako nábrežie, teda Ch.Sófer - Nový most, alebo Nový most - šafko ako L70)
Re #87450 AAA: lebo obrat z výstupišťa na nástupište L33 už dnes trvá 2 a pol min +- a navyše po novom ak má byť nástup hneď za výstupišťom tak trolejbus nestihne tú zelenú, čo teraz a tak môže čakať celý ďalší cyklus (110s)