Reply on: AAA #86116:
"Ale vlastne u teba dopyt = zastávka na znamenie. '-)" To by malo byť normálne.
Na druhú stranu, ani sa ľudom nečudujem, že nestláčajú dopytové otváranie dverí, pretože človek nikdy nevie, či vodič nezareaguje nervózne (spôsobom "čo nevidíte, že sú tie dvere pokazené, čo to mačkáte") ...
bwd
A to už ako? Nerozumiem. A nerozumiem tiež tomu, prečo každý na slovensku hľadá krkolomné zdôvodnenia prečo niečo nejde, namiesto aby hľadal možnosti, ako urobiť, aby to šlo...