Reply on: 810zssk #86094:
"V BA by ten system prispel jedine k tomu ze vozidlo by sa nepohlo zo zastavky."A to už ako? Nerozumiem. A nerozumiem tiež tomu, prečo každý na slovensku hľadá krkolomné zdôvodnenia prečo niečo nejde, namiesto aby hľadal možnosti, ako urobiť, aby to šlo...
Na druhú stranu, ani sa ľudom nečudujem, že nestláčajú dopytové otváranie dverí, pretože človek nikdy nevie, či vodič nezareaguje nervózne (spôsobom "čo nevidíte, že sú tie dvere pokazené, čo to mačkáte") ...

Zaver diskusie: Rano si okrem otazok Mam mobil? Mam penazenku? Mam kluce? polozim aj otazku Mam kladivo?
Solider
810zssk: O akej BID do Rajky točíš? Tam BID nebude, pretože to je iný štát a navyše nevidím v tom zmysel, pretože, ako som už vyššie spomenul, pochybujem, žeby tým niekto chodil.