Reply on: kecho #86099:
ja som mal tiez podobne divadlo:D taktiez myslim, ze to bola 1212 a tiez skusal vzdy dopyt...obcas ho aj niekto stlacil, ale nakoniec otvaral vsetky....a 1205:Dheh...robil dirty dancing...zo zasavok sa rozbiehal nakloneny dolava...ale az tak, ze skoro sa oskieral o zem kde boli vyjazdene kolaje ? ?
Na druhú stranu, ani sa ľudom nečudujem, že nestláčajú dopytové otváranie dverí, pretože človek nikdy nevie, či vodič nezareaguje nervózne (spôsobom "čo nevidíte, že sú tie dvere pokazené, čo to mačkáte") ...

Zaver diskusie: Rano si okrem otazok Mam mobil? Mam penazenku? Mam kluce? polozim aj otazku Mam kladivo?
Peon
Re #86100 tr3mp: Presne tak. Inak ľudia sú už roky v Bratislave zvyknutí, že dopytové otváranie dverí funguje iba v električkách. Na autobusoch a trolejbusoch len výnimočne.