Tiež veríš všetkému čo novinári napíšu a Záhradník povie. Nap. zo zadelenia sa dnes cez pac. deň vypravuje, či skôr má vypravovať 33 z 33 SORov. Samozejm to elán cez prac. deň nejde. Takže zopár vozov pôjde ako rezerva, aby na SOR-linkách boli skutočne SORy vždy. Ďalej 2 budú ako zájazdové namiesto 3508 a 3514, tie možno ani nepôjdu na bežnú MHD... teoreticky.

Mike
http://www.imhd.sk/transport/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=16711&idt=u&idg=2128&gi=0&gn=20&gs=c&gsd=