Reply on: drome #82457:
Preco kazdych 50 metrov???? Staci aby bol prechod na tom rohu a semafor by bol nastaveny tak, ze ked nejdu ziadne auta cez krizovatku, mali by zelenu chodci a zas ked maju vlnu auta, tak by chodci stali.
Bolo by to +/- tak ako na Riviere, aj ked tam by sa to dalo este hodne vylepsit.
marian555
Chcem by som vidiet ako prejdes cez Trnavske s kocikom.
Okrem toho na opacnej strane je prechod a vyuzivaju ho prevazne deti zo skol (Jelacicova a Metodova), ktore samozrejme potom pokracuju v priamom smere.
A nezabudnime na dochodcov z Ruzinova ?