Reply on: 810zssk #82438:
ja som napriklad este nikdy nesiel podchodom, ked som vystupil na tej zastavke busu a siel som na elektricku...je to brutalna obchadzka a eskalatory v podchode tiez nejazdia vzdy...mam aj ked male problemy s kolenom a bolo by pre mna zbytocne chodit cez podchod, ked mi staci urobit 10 krokov a som tam...a auta tam zase az tak rychlo nejazdia...a toto si povedia asi vsetci ludia...samozrejme ked idem na druhu stranu krizovatky, tak pouzijem podchod...

Mike
Nech budú Cílek, Záhradník a spol. frajeri a nech zároveň so Solarisom začnú rozmazávať aj doterajšiu údržbu v dielňach DPB, že koľko horelo autobusov Vrakosa B7XX, IK 4XX a TAM, niektorý z tamov tušim aj trikrát. A to nie len to čo je v novinke, ale úplne všetky požiare aj menšie aj väčšie, určite všetky ani nie sú zaevidované riadne. Napr. v lete 2003 po dojazde do vozovne začal horieť 2608, že vraj hasiace prístroje použité na okamžité hasenie nestačili, tak použili hadicu s ktorou tam práve polievali nejaké kvety, či trávu. Po tomto požiari odstavili skoro všetky vetdy jazidace kĺbové plyňáky (2601 - 2620), ostali jazdiť iba 2602, 2606 a 2612. Výpravu aj vtedy zabezpečili diesle.