Majkl: Byl jsem letos v Tatrách a narazil jsem přímo v obci Štrba na lidi, který nám nadávali do sviní. Takže i to se děje u vás, ale i u nás. Níkdy jsem neměl proti Slovákům nic, ale byli tady takový, který nám nadávli do *****. Ano přímo tady na diskuzi.
A Jestli myslíš toho Jaroslava, tak v tom s tebou souhalsím.
Každý měl jiný pocit, jak to bylo. Mě je 19 roků a nemohu to posoudit, ale vím že např. díky státní pomoci Slovensku se zastavil vývoj nové Škodovky a po Škodě 100 přišla stodvacítka. Jen jsem chtěl naznačit, že každý jdeme svou cestou a můžeme ukázat, kdo je na tom líp. Je možný, že vy se budete mít líp za 10 let. I my máme obrovský problémy. Takže bych nerad vyvolával mezinárodní komflikty, ale pochop, že když mě někdo nasere tím, že jsem blbý Čech, který vydíral 30 Slováky tak se prostě ozvat musím. A znovu opakuju proti Slovákům nic nemám ba naopak. Jste Slovani jako my. Nenávidim třeba Rakušáky, ty se k nám chovaj dost hnusně. Vy jste super
A Jestli myslíš toho Jaroslava, tak v tom s tebou souhalsím.
Každý měl jiný pocit, jak to bylo. Mě je 19 roků a nemohu to posoudit, ale vím že např. díky státní pomoci Slovensku se zastavil vývoj nové Škodovky a po Škodě 100 přišla stodvacítka. Jen jsem chtěl naznačit, že každý jdeme svou cestou a můžeme ukázat, kdo je na tom líp. Je možný, že vy se budete mít líp za 10 let. I my máme obrovský problémy. Takže bych nerad vyvolával mezinárodní komflikty, ale pochop, že když mě někdo nasere tím, že jsem blbý Čech, který vydíral 30 Slováky tak se prostě ozvat musím. A znovu opakuju proti Slovákům nic nemám ba naopak. Jste Slovani jako my. Nenávidim třeba Rakušáky, ty se k nám chovaj dost hnusně. Vy jste super
Ok, uz teba vynechavam z mojich nazorov, len si ma nepochopil... Ak Ti CO I LEN jeden z tych mnou menovacnych ovedal nieco zle o mne - ja Ti tvrdim - NEMAL dovod. Cize je to ako Ty vravis - curak. To s ateraz netykalo Teba, ale dotycnych.
Martyk
Tahat na světlo nějaký těžko dokazatelný věci z minulosti a nasírat tim lidi je ubohá tupá demagogie. Je třeba se zabejvat současností a snažit se dělat něco pro to, aby budoucnost byla lepší.
Já si vosobně myslim, že je třeba vybrat si něco, co mě zajímá, v čem sem dobrej a za tim tvrdě jít. To totiž má jedinou šanci na úspěch. Když vidim, co dokázalo cca 15 lidí v SPVD za jeden jedinej rok, tak si začínám bejt jistej, že to je správná cesta. Taxe jí, do píči, držte a nemagořte s nacionalistickejma vášněma.
Co byste řekli na hospodu 5. nebo 6. 7.? Co nejvíc lidí. Je potřeba, abyste spolu mluvili. Komunikace po netu má velký zádrhele.
BTW já vobčas hulim. Mysim, že mě to míň devastuje, než chlastání.