Ludia, nenadavajte si plz. Na tomto fore som totiz donedavna obdivoval ze frekvencia pouzivania vulgarnosti a osobnych utokov je relativne nizka a preto sa mi tu paci. Dufam ze sa to nezmeni k horsiemu.
A teraz este vacsi OT:
Dnes som si konecne zakupil poriadnu zrkadlovku a kedze vela ludi odtialto foti, tak vas prosim o rady. Ja mam s fotenim zrkadlovkou dost male skusenosti hladam rady kade sa da. Preto budem vdacny za kazdy tip, radu, link,..... Vsetko to mozte smerovat na moj e-mail, nech zbytocne nezatazujeme diskusiu. dik
A teraz este vacsi OT:
Dnes som si konecne zakupil poriadnu zrkadlovku a kedze vela ludi odtialto foti, tak vas prosim o rady. Ja mam s fotenim zrkadlovkou dost male skusenosti hladam rady kade sa da. Preto budem vdacny za kazdy tip, radu, link,..... Vsetko to mozte smerovat na moj e-mail, nech zbytocne nezatazujeme diskusiu. dik
Ok, uz teba vynechavam z mojich nazorov, len si ma nepochopil... Ak Ti CO I LEN jeden z tych mnou menovacnych ovedal nieco zle o mne - ja Ti tvrdim - NEMAL dovod. Cize je to ako Ty vravis - curak. To s ateraz netykalo Teba, ale dotycnych.
J
Turbo KLF: hádať sa skrz rozchod?! Máme 1000mm a dlho ho budeme mať. Ak budú prachy na zmenu potom môžme rozbehnúť diskus na túto tému, ale uznať musíte obaja- obidva rozchody majú svoje prednosti. A nikto tu nie je ***** ani čurák. Síce poznám vás len s tohto fóra resp. keď vidím vš nick niekde inde ale nepoznám tu čuráka.
TAK TOTO JE MOJ NÁZOR!