Mr.: Jo, ja viem, ze je to licencia Neoplanu, ale aj tak...
neviem, mozno su to predsudky, ze to je robene v Polsku, ale nemam z toho nejak dobry pocit.
Mozno sa mylim !
Ale aj tak si myslim, ze by sme mali hlavne trolejbusy kupit a nie autobusy. Preto som chcel tie Solarisy Trollina.
neviem, mozno su to predsudky, ze to je robene v Polsku, ale nemam z toho nejak dobry pocit.
Mozno sa mylim !Ale aj tak si myslim, ze by sme mali hlavne trolejbusy kupit a nie autobusy. Preto som chcel tie Solarisy Trollina.
.
tr3mp
Neviete niekto, ci takyto bus v mestskej verzii niekedy niekde jazdil v ostrej prevadzke? Lebo to musela byt sila, ked sa na zastavku dotrepal poschodovy klbovy bus
Inak beznou vecou su poschodove busy (napr. vo Viedni linka 13A), fungovali poschodove eliny, ale existovalo take nieco ako poschodove trolejbusy? Jedine co som objavil boli zo zaciatku minuleho storocia s otvorenym poschodim ... ale zaujimali by ma novodobe troliky ...