Oplatí sa po 20:00, možno 21:00 vypravovať druhý vozeň? Lebo drvivá väčšina ľudí je v prvom a druhý sa používa iba ak na ničenie. Aj keď z technického hľadiska si to veľmi neviem predstaviť.
.
Beus
Rozmery síce nie sú proporcionálne, ale topológia sedí dosť presne. Dal som si trošku námahy v GIMPe, a pozerajúc rôzne staršie mapy som tú schému mierne okomentoval - http://fornax.sk/~beus/listok2small.gif a prípadne originál (dopisované do 5-násobne zväčšeného pôvodného lístka) http://fornax.sk/~beus/listok2.png (2.2MB)
Čo sa datovania lístka týka, čerpajúc z prameňov priamo odtiaľto to muselo byť medzi 1.5.1947 (zavedenie linky 4) a znárodnením (lebo B.E.Ú.S.)