Reply on: SDX #76662:
Ale možno by to bolo lacnejšie, lebo odstraňovanie škôd po vandaloch tiež nie je lacný špás.
Jediné s čím som mal problém, boli prvé 2 úseky trasy 21, ktorými som si nebol istý, kade viedli.
.
Dunčo
.
Tá istá trasa autobusom a autom je viac-menej za rovnaké peniaze. Autom je však pohodlnejšia, bez meškania, prestupov a dovezieš sa priamo na tvar miesta. Radšej si kúpiš staršie auto a jazdíš. Koľko ľudí sa v jednotlivých autá vezie - väčšinou jeden/vodič. Cesty sú preplnenejšie, parkoviská na sídliskách detto a ekológovia sú prikrátky, aby zastavili zvyšovanie znečisťovania ovzdušia - a MHD? To sa vyškiera lebo má monopol a zisky.
.
Protimonopolný úrad spokojne spinká - možno prirodzeným spánkom, možno aj nie."