Reply on: SDX #73309:
Nebol by lepsie otocit tu tvoju jedenastku resp. sedmicku naopak? Najprv by mala ist cez tunel a potom cez Safko resp. Jesenskeho.

mea culpa 
) by bola len vyhoda, kedze by to ozaj mohol byt integrovany system.
AAA
Re #73309 SDX: Neviem, či je to zrovnac múdre 2 linky točiť cez tunel, v ktorom budú voziť vzduch.
Re #73314 SDX: Nie je lepší interval 7,5min., lebo 60 nie je deliteľné 9 a tak si tie odchody nikdy nikto nezapamätá a zároveň tým 9 min. intervalom mierne zhoršuješ kapacity.