Reply on: marian555 #73286:
to ze by to na kratkom useku kopirovalo elektricku (to neni NDS
) by bola len vyhoda, kedze by to ozaj mohol byt integrovany system.vid vo viedni, pri wien mitte idu elektricky, vlaky a aj dve linky metra

inak hento je starsia studia, mozno aj 4-6 rokov. to bolo vypracovane remingom mimo ine aj k tomu, ked sa robili navrhy na novy NDS.
cize tu cast petrzalka az petrzalka juh si vypusti.
bol to znacnej miery koncept tram-train, ale vyzadovalo by si to inych ludi aj na meste, aj v mestskych castiach aj v ZSR a MDPaT
asi tak to myslel..
Technopol
Re #73200 marian 555 a Re #73204 Technopol pokial viem starý most mal byť pre MHD a záchranne a policajné zložky takže z toho som vychádzal že by tam mohla jazdiť aj L50 a keby nie tak ju iba skratiť po šafko resp Nový most ved do Auparku chodí do spojov po panonskej
Re #73217 SDX no vieš počet nových vozidiel bude stačiť tak na 1 linku a ak sa sem zavedie dalšia tak neviem či ma dpb tolko vozidiel aby nemuselo ubrať vozy z inej linky , ale najradšej by som bol ak by sem teda chodili 11 do rače a 13 na stanicu
Re #73202 ja viem ale za súčastných podmienok sa asi ine neda lebo prerabať zas celu sieť v petržalke by bolo chore
A navyše v BA sa o nosnom systeme len hovorí a kona sa inak! V petržalke zavádzaju L99 aby potom vozila ludi na električku a celkovo vraj maju ludia prestupovať a naproti tomu sa na DD kde L 33 plní niečo podobne ako bude L99 v petržalke zavádza DPB duozvrhlosť pod most (povedla električky čiže snad buduceho NDS v BA)