Reply on: N/A #73264:
"som za rozsirovanie elektrickej trakcie ci uz trolejbusov alebo elektriciek""drahe a v podstate nic neriesiace riesenie podla mna viac ludom zoberie ako da"
Protirecis si, tak stavat elinu, ci nestavat elinu?
to bude ich prva 
) je tunak

ale sme hned za nimi. mame drahsie dialnice ako nemecko 
pekne 
tomas1
- v Trende je napísané niečo iné - tam hovoria o troch: Filiálka, potom medzi Medickou z. a Karadžičovou ul. a Dostojevského rad. Odikaľ máš tie dve vrátane? ?