Reply on: Quakeman #73260:
Sorry, neuvedomil som si, že Cagliari má stredný podvozok jalový a bral som ju rovnako ako 14T. Chyba bola na mojej strane.
?

A skus mi v okoli najst este aspon jeden taky vychod... ? ?
alebo ti ide o nieco presnejsie?
Beus