Reply on: fobust #70446:
u amosa ako pozeram je to docela silne zaslepenie durkovskym.nikto normalny a so stipkou sudnosti nemoze obhajovat vymenu pozemkov v cene 500 skk/m2 za pozemky v cene 10-15 tisic skk/m2. mily amos, to mas 10 az 20 novych autobusov, o ktore mesto prislo.
pri "vymene" pozemkov kusok dalej durkovsky skoro pripravil mesto o 1,4 miliardy korun! (100 000 m2 chcel predat za smiesnych 2000 skk/m2 pricom ponuky boli cez 16 000 skk/m2).
a takychto "vyhodnych" vymen sa udialo docela dost, o ktorych ani len netusime. len za toto by mohlo byt vystavane
mesto uz ma vyclenych z uveru cca este stale 1,5 miliardy na elektricku ktora sa teoreticky zacne stavat v roku 2008 teda 4 roky mesto zbytocne plati uroky a prislusenstvo, co je podla hrubeho odhadu 100-120 milionov rocne sa vyhodi do vzduchu. za 4 roky je to cca 400 a viac milionov korun, za ktore sa mohli nakupit ine vozidla.
povazovat za plus totalne nesystamicky nakup autobusov roznych znaciek je dost silna kava.
nehovoriac o obhajovani prelinkovania petrzalky.
a oprava elektrickovych kolaji. no ty kokos, takze viac menej samozrejma starost o drahy sa povazujes tunak ako obrovsky uspech ...
hovorim, este zacni pripisovat durkovskemu most apollo, dialnicne useky, D1 viedneska - pristavny, D2 lamacska cesta - stare grunty .. tak ozaj kusok mimo zmyslanie ..
stale nedochadza ?
Ike
Dnes som nastupil do plnej 28ky, ktora sa pri kamenolome pokazila... ok vodic na milo a pokojne vysvetlil ako sa veci maju... Dalsia 28 mala ist za 23 minut, no za nejakych 7 minut mala dojst 29ka... nerozumiem aky problem by bol, keby ta 29ka hodila ciel 28 Opletalova, urobila zachadzku na zastavku Hrad Devin a ludi odviezla az do DNV... Takto sme tam boli v buse 23 minut a potom dosla plna 28ka, do ktorej sme sa doslova natlakovali...
Keby mali takuto flexibilitu aj tie letecke spolocnosti v americkych thrilleroch tak by to boli teda riadne tragikomedie (i ked to su aj tak).