Reply on: Ámos #70432:
No mas pravdu vyfucali mi kseft... teraz si otvor zadny panel na K2S daj revers a odcuvaj... ?

ked tomu dobre rozumiem, tak do Grobu jazdi aj SAD, ale do C. Vody nie.
- Lubotice. Proste doprava za hranice mesta dopravnym podnikom je bezna vsade, len zas v tej Bratislave to nejde a ak sa to nahle zavedie, tak nikomu z miestnych nepride cudne, ze sa tam neda kupit dlhodoby casovy listok.
Ámos
Ked je to take lukrativne preco sa do toho nepustili aj ine firmy. Ked sa isiel vymienat pozemok za Aupark Tower okamzite sa ozvali ine firmy ze daju ovela viac... Preco sa tam neozvali ine firmy. No asi preto, ze az taky lukrativny prevod to nebol, vsak ano.