Reply on: Jezo #70421:
Ja som len strašne zvedavý, ako často a čo bude na tej linke jazdiť. A tiež ako bude označená, či číslom 81 alebo 47 (pod tým kandiduje do mestského zastupiteľstva). ? Re #70423 KLF: Píše sa že čo v oblasti dopravy, takže nemyslí sa tým len MHD. A pre IAD sa toho spravilo dosť (most Apollo+okolie, rozšírenie nábrežia, navigačný parkovací systém...), či nie? Päťku by som dal, keby sa neurobilo vôbec nič. Mimochodom, ja osobne aj reorganizáciu v Petržalke považujem za prínos.
Papyr
SDX: ja sa len zdesene pytam, ci to je pravda, ci som dobre videl a spravne pochopil.
Velky Saris nie je sucastou Presova, jazdi tam DPMP, je to prve mimomestske pasmo a mesacnik sa kupit da. Jilove u Prahy je 12 km od hranic Prahy, je to tretie mimomestske pasmo a mesacnik sa kupit da. Takychto prikladov je x. Dokonca v CZ existuju aj medzimestske elektrizovane useky, namatkou Brno-Slapanice, Zlin-Otrokovice, Pardubice-Lazne Bohdanec (trol), Liberec-Jablonec (tram), vsade tam existuju mesacniky aj za hranice mesta. Koniec koncov, aj na Slovensku je dedina s trolejbusovou zastavkou - a aj trolejbusovym depom