Reply on: Jezo #70421:
Ja som len strašne zvedavý, ako často a čo bude na tej linke jazdiť. A tiež ako bude označená, či číslom 81 alebo 47 (pod tým kandiduje do mestského zastupiteľstva). ? Re #70423 KLF: Píše sa že čo v oblasti dopravy, takže nemyslí sa tým len MHD. A pre IAD sa toho spravilo dosť (most Apollo+okolie, rozšírenie nábrežia, navigačný parkovací systém...), či nie? Päťku by som dal, keby sa neurobilo vôbec nič. Mimochodom, ja osobne aj reorganizáciu v Petržalke považujem za prínos.
ked tomu dobre rozumiem, tak do Grobu jazdi aj SAD, ale do C. Vody nie.
Ámos
Pytal som sa akym sposobom Chorvastky Grob doplaca. Je to podla nakladov a vynosov. Ako robia vynosy v tretom pasme rozumiem, pocet oznacenych listkov, ale ako ich robia v Ciernej Vode kde plati aj elektricenka, tak tomu nerozumiem.