Reply on: tr3mp #69699:
1) ja som niekde cital, ze kvoli lidlu to uz nebude az tak mozne, ale mozno sa mylim (co by som bol len rad). je fakt, ze som aj cital, ze s tym niekto z karloveskych poslancov vyrukoval, ze by to nebolo od veci tak riesit
2) v tomto sa dost mylis. jedna z najvacsich chystanych stavieb v ramci MO je doslova pod hradom
resp vzdusnou ciarou 300 metrov medzi hradcanmi a MO co sa bude stavat za cca 25 miliard czk sa ti nezda byt dostatocne blizko ? 
alebo "mensia" MUK malovanka, ktora je cca 900 metrov ?
http://img517.imageshack.us/img517/4192/f93180sqiy1.jpg
Ámos
Nechcem tym hovorit, ze demokraciu, resp. teda polyarchiu treba zrusit, to urcite nie. Len sa chcem dopredu ohradit proti prispevkom, ze tvrdo presadzujem svoje nazory. Nazory covek ma na to aby ich v diskusii presadzoval dovtedy kym ho iny diskutujuci nepresvedci o svojej pravde, co sa tu uz viacerym ludom s dobrymi argumentmi podarilo.