Reply on: tomas1 #64648:
jo, tak občas fušujem do developerstva... A už terazky si mydlia rúčky nad Petržalskou radiálou. A ver tomu, že PBC, KCC, PTower, Eng Tower a neviem čo všetko tam bude stáť ešte pred spustením električky. A predávať, následne stavať sa začne čoskoro po zverejnení finálnej podoby trate.
Sommelier
Záleží z ktorej strany to vezmeš.
Ekológii by prospelo 17 miliard,
(ktoré by sa vynaložili na odstránenie skládok s chemickým odpadom, ktorých je (nielen) po Slovensku toľko, že v niektorých dedinách nenájdeš barák, v ktorom by niekto nemal rakovinu).