Reply on: tomas1 #64657:
Aha. Len tak zo srandy. Tak ak je to Európsky koridor, v tomto prípade nemusí v záverečnej časti svojej strastiplnej cesty liezť do tunela za 13 miliárd. A to, že sa niečo začína diať je momotina. Ono sa už deje pekne dlho.
Počúvaj, tak sa mi zdá, že si nejaký divný.
3 minútový interval Filiálka - Petržalka.
A kto sa v tom bude voziť ???
Uvažuj pred tým, ako uveríš všetkému čo vidíš.
cize v tomto si tiez kusok mimo.
tomas1
Re #64633 Sommelier: "všetci sa nabalia"
- tak tvoje úvahy o nabaľovaní, pred časom o pozemkoch pod pepkou idú niekedy dosť divným smerom...