Reply on: S@fino #64641:
jo. Záleží z ktorej strany to vezmeš.
Ekológii by prospelo 17 miliard,
(ktoré by sa vynaložili na odstránenie skládok s chemickým odpadom, ktorých je (nielen) po Slovensku toľko, že v niektorých dedinách nenájdeš barák, v ktorom by niekto nemal rakovinu).
Sommelier
Celé sa to deje z potreby určitých republík a kráľovstiev - predať technológie, naštartovť ekonomiku, niede utopiť nadbytočné prachy.
Je to centralistický nápad, ako budeme všetci spojení s TGV. Blázni.