Reply on: Sommelier #63852:
ehm a pisal som niekde opak ? alebo sa ti nezda to ze som napisal, ze BA este "frci" na plane zo 70tych rokoch docela vystizny ? 
tych 200 metrov je docela dost. si zober pokial su dovedene panelaky a hlavne kde je statna hranica .. a aky bol rezim
Re #63853 Papyr: tak nejako, a prave to priblbe a zbytocne znizenie aupark tower mohlo zaplatit 80 az 160 podobnych autobusov ..
aquila
ad apollo, tak je pekne vidno ako to dorvali s pripojenim resp nepripojenim bosakovej, co znizuje vyuzitelnost mostu, pricom tento problem bol kazdemu jasny uz ked sa stavalo ..
mierova senecka. tam boli velke tlaky na 3+3 od odpovednych na SSC (ale nie od mesta, ti ani nevedeli, ze sa nieco stavia). ale na ministerstve chceli kvoli prestizi cim skor zacat (aby to bolo dokoncene do volieb 2002). a celkovo horsie ako sa bacovalo za SDKU na MDPaT snad to ani byt nemoze ..
inak ako perlicka, podobne uvahy boli aj pri tuneli sitina, kde chceli z SSC/NDS podobne vyhladovo riesit, ale nepreslo ...
je skoda, ze na slovensku sa uvazuje takto kratkodobo .. vid R1 trnava - nitra, alebo ked sa aj stavala D1 bratislava - trnava, tak sa na rozdiel od R1 medzi BB a zvolenom nepocitalo s rozsirenim na 3+3, teda nenechal sa v stede zeleny pas ..